Neuveriteľná reklama pre Apple Watch!

0
Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple je po celom svete preslávená najmä svojim čistým dizajnom a tiež talentom, presadiť krivky daného produktu „svojským“ spôsobom. Dokazuje to aj reklama na troch dvojstránkach časopisu Vogue, ktorá jednoducho ukazuje hodinky vo všetkých prevedeniach. Tomuto sa hovorí reklama!

Apple Watch a ich začiatok predaja

Zatiaľ nikto nevie presný dátum predaja Apple Watch. No, vlastne vie, ale stále ide o informáciu bežnému uchu nedostupnú a tak vieme len to, že to má byť niekedy počas apríla. Každopádne Apple už teraz začína s veľkou kampaňou predovšetkým preto, aby seba a svoje nové, špičkové hodinky dostal  do povedomia. Ako však dostať do pozornosti produkt, o ktorom už vie celý svet? Postačí úplne jednoduchá a minimalistická reklama na stránkach časopisu Vogue!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Apple to jednoducho s reklamami vie a pokiaľ si myslíte, že táto reklama musela stáť spoločnosť sakramentské peniaze, odpovieme vám, že určite stála. Každopádne súčasný stav financií dovoľuje spoločnosti  robiť aj takéto reklamy a  tak by sme sa nemuseli čudovať hádam ani tomu, keby niekedy v budúcnosti vyšiel známy časopis, ktorého vydanie by bolo „venované“ práve hodinkám. Poďme ale späť k veci. Apple sa rozhodlo, že si vo Vogue zaplatí inzerciu a to nie na jednu ani na dve, ale rovno na 7 strán alebo lepšie povedané 3 dvojstránky + jedna strana na začiatku

Apple Watch Edition- svetapple.sk

Apple Watch Edition- svetapple.sk

Reklama je samozrejme smerovaná na nové hodinky a sú v nej vyobrazené všetky tri edície, od tej najlacnejšej Sport, až po tú najdrahšiu Edition. Apple túto reklamu pojalo naozaj svojsky a tak tu neuvidíte takmer žiaden, veľakrát aj zbytočný text, ale len fotografie hodiniek a ich detailov, ktoré vás prinútia ísť sa na ne minimálne pozrieť!

Apple Watch Sport- svetapple.sk

Apple Watch Sport- svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk