Nová Apple Keynote 9. marca!

0
Spring Forward - svetapple.sk

Spoločnosť Apple oznámila úplne novú akciu, počas ktorej pravdepodobne uvidíme nový MacBook Air s 12″ retina displejom, bližšie informácie ohľadom Apple Watch, MacBooky s výkonnejším procesorom, no a šepká sa aj o 12″ iPade Plus (Pro)! Všetko už 9. marca!

Keynote!

Apple práve ohlásilo úplne nový mediálny event, ktorý sa uskutoční o niečo skôr ako sme predpokladali. Dňa 9. marca, čo je o nejaký ten týždeň či dva skôr, ako sme si všetci mysleli sa o 19:00 začne úplne nový event spolčonosti Apple, ktorý dostal názov Spring Forward. A nepôjde len o obyčajnú udalosť, Apple ju bude stremovať live do celého sveta na naše Apple zariadenia a predpokladá sa predstavenie veľmi významných produktov.

Jedným z nich by mohol byť MacBook Air s 12″ retina displejom, pod ktorého kapotou by pracoval nový procesor od Intelu s architektúrou Broadwell. Tento počítač by mal okrem technologických vylepšení ponúknuť aj nový dizajn s extrémne nízkou hrúbkou no a potom, vysokú výdrž batérie. Očakáva sa, že aktualizáciu dostanú aj iné MacBooky. Tie by sa taktiež mali dočkať vylepšeného procesora s architektúrou Broadwell.

10 najlepších aplikácií pre Apple Watch - svetapple.sk

10 najlepších aplikácií pre Apple Watch – svetapple.sk

Apple by mohlo počas tohto eventu povedať viac aj k hodinkám Apple Watch, ktorých predaj by mal byť plánovaný niekedy počas apríla. Okrem týchto produktov by sme sa čisto teoreticky mohli stretnúť aj s 12″ iPadom Plus alebo pre mnohých označovaný aj ako Pro, o ktorom sa v poslednej dobe hovorilo pomerne málo.

Všetko sa však dozvieme až o dva týždne na danej Keynote!

MacBook Air 12" a iPad Pro 12" - svetapple.sk

MacBook Air 12″ a iPad Pro 12″ – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk