Nová reklama v ktorej sa zamestnanci Applu a Microsoftu objímajú!

0
Apple-Microsoft-reklama-vianoce---titulná-fotografia---SvetApple

Pred niekoľkými dekádami bola spoločnosť Apple a spoločnosť Microsoft na dvoch rozdielnych brehoch počítačovej vojny. Kým Apple predával predražený a uzavretý software, Microsoft svoj operačný systém ponúkal úplne zadarmo a ponúkal k nemu nové možnosti rozšírenia či vylepšenia. Nápad bol však tak trošku ukradnutý od Apple (Apple ho ukradlo od Xeroxu). Kedysi sa mali chuť vraždiť, no čo dnes? Dnes sa objímajú vo Vianočných reklamách!

Mier

Na obidvoch stranách pomerne rozbúrenej rieky si pravdepodobne povedali stačilo, to čo sa stalo, stalo sa, poďme radšej spolupracovať a priniesť našim používateľom to najlepšie, čo sme schopní vyprodukovať. O tom, že to aj urobia nás presvedčia aj tohtoročná Keynote, kde sme mohli vidieť zamestnancov Microsoftu, ako pracujú na novom iPade Pro. Áno, tieto dve spoločnosti už nepôsobia ako dve malé deti na pieskovisku bijúce sa o jednu malú plastovú lopatku ale ako dvaja dospelí ľudia s racionálnym uvažovaním.

Spolupráci sa zatiaľ pravdepodobne darí a keďže Microsoft len prednedávnom otvoril na 5th Avenue svoj obchod (len kúsok od ikonickej „kocky“, Apple to využilo pre svoju novú reklamu. Viac ti asi prezrádzať nebudeme, no odporúčame ti pozrieť si ju. Na konci uvidíš niečo, čo by si asi pred pár rokmi nečakal ani v sne. Zamestnanci Applu a Microsoftu sa totiž objímali!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk