Nové ceny a začiatok predaja Apple Watch!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Nové Jablkové hodinky bude množstvo používateľov používať ako módny doplnok. To si v Apple veľmi dobre uvedomujú a práve preto ich uvidíme hneď v troch variantoch. Ten základný sa bude oficiálne predávať za 359 $ vo farbe Space Gray. Koľko si priplatia užívatelia za oceľové a zlaté varianty? 

Oceľ bude možno lacnejšia!

Posledné správy nám naznačovali, že nové Apple Watch nás výjdu vo svojej „strednej“ oceľovej variante na 999 $. Ide o naozaj vysokú sumu, no tá je mierne prestrelená, veď ide len o hodinky, a tak by bolo pravdepodobne divné, keby sme si museli za tento druh materiálu priplatiť okolo 650 $. Dnes však vyšla omnoho pozitívnejšia informácia, ktorá prezrádza, že Apple Watch Edition budú stáť približne o 500 $ menej ako sme si mysleli, čo by sa vo finále mohlo podpísať aj na úspechu hodiniek. Myslíme si totiž, že práve oceľový variant bude tým najžiadanejším!

apple-watch-pictures011

Zlato

Medzi používateľmi a majiteľmi inteligentných hodiniek nájdeme určite aj takých, ktorých mesačný príjem presahuje 5 000 $ až 10 000 $. Práve takí si totiž budú môcť dovoliť priplatiť si za 18 karátové zlaté šasi 4 000 $ či  5 000 $. Pokiaľ sa však pozrieme na reálnu cenu zlata, zistíme, že to nebude najvýhodnejší nákup! Jeho hodnota nepresahuje  600 $.

apple-watch-pictures005

Kedy

Zdroj, francúzky iGen nám taktiež uviedol, kedy sa majú hodinky objaviť na pultoch predajní. Podľa správy by sa mohli nové zariadenia začať predávať už 14. februára a teda na Valentína. Určite by to teda nebol zlý darček pre našu polovičku, že? 🙂

apple-watch-pictures007

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk