Nové iPody už budúci utorok

0

Aj keď to už tak nejako vyzeralo, že iPody sú mŕtve, keďže ich spoločnosť Apple vyhodila aj zo svojho horného menu na hlavných stránkach, ako ukazuje francúzsky renomovaný server iGen.fr, Apple predsa len ešte nové iPody počas tohto roka predstaví. Dokonca na ne nebudeme musieť ani príliš dlho čakať, keďže by mali prísť už tento utorok.

Nové iPody

Podľa nepotvrdených informácií, ktoré server získal zo svojich dôveryhodných zdrojov, by malo Apple predstaviť nové iPody už počas budúceho utorka. Konkrétne by sme sa mali dočkať predovšetkým nových farebných kombinácií, avšak pri iPode Touch aj výrazného HW vylepšenia. Doteraz v ňom totiž pracoval veľmi zastaralý procesor Apple A5, ktorý môžme poznať aj z iPhonu 4S či iPadu mini prvej generácie.

Po novom by mal pod kapotou pracovať 64 bitový procesor Apple A7, ktorý poznáme napríklad z iPhonu 5S a nový iPod naozaj oživí. Nie, že by šlo o najnovší procesor a taktiež nie je úplne najvýkonnejší, avšak na 4″ iPod to bude úplne stačiť. Ďalšou zmenou bude aj odstránenie pútka na zadnej strane, ktoré tak trochu charakterizovalo tento iPod. Znamená to teda, že by sme sa mohli dočkať aj stiahnutia tohto pútka, Applom nazývaného ako iPod touch loop, zo samotného predaja.

Nové iPody - svetapple.sk

Nové iPody – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk