Nové plagáty v obchodoch Apple Store!

0

Po tom, čo Apple prijal novú vedúcu pre maloobchodný predaj  Angelu Ahredtu, bolo jasne, že sa čoskoro dočkáme zmien v obchodoch Apple Store. Nedalo to na seba dlho čakať a prvé zmeny prichádzajú už dnes!

Nové plagáty

Doterajšie plagáty, ktoré sme mohli vidieť v obchodoch Apple Store, poukazovali na jednotlivé produkty a ukazovali ich krásu v detailoch. Po príchode Angely však nastala radikálna zmena!Po novom budú na plagátoch vyobrazené fotografie z reklám „Your Verse„, ktorými Apple momentálne prezentuje svoje iPady. Táto zmena má za úlohu neukázať ľudom konkrétne produkty, ktoré si v podstate môžu pozrieť a chytiť rovno pod plagátmy, ale zaujať tým ako sa dajú využívať!

Po tejto novej informácií môžme skonštatovať len to, že tým v Coupertine záleží naozaj na každom detaile, či už ide o dôležitý dizajnový prvok alebo len o absolútnu maličkosť. Práve to túto firmu posúva na úplne inú úroveň! Reklama sa bude týkať všetkých plagátov na ktorých budú vyobrazené iPady a iPhony.

Customers buy Apple's new iPhone 5 smart

na plagátoch boli do teraz vyobrazené len samotné zariadenia – svetapple.sk

apple-store-new-graphics-1-e1404226995555

Nové reklamy poukazujúce na iPad – svetapple.sk

apple-store-new-graphics-2-e1404226974701

Nové plagáty poukazujúce na iPhone – svetapple.sk

zdroj:9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk