Nové podmienky pre obaly na iPhone!

0
Apple Case - svetapple.sk

Apple iPhone bol priekopníkom doby v mnohých smeroch, vrátane displeja, ktorý je pomerne krehký a tak sa neraz stalo, že sa nám na ňom po páde na zem objavila naozaj veľká, no zároveň nepríjemná pavučina, ktorá nás stála ďalšie zbytočné investície. Apple si však tento problém uvedomilo, a tak vytvorilo nové podmienky, ktoré musia výrobcovia krytov spĺňať!

1 Meter!

Podmienok je samozrejme viac, no jedna z nich je naozaj zaujímavá a veľmi dôležitá aj pre nás používateľov. Ide o to, že každý kryt, ktorý má získať certifikát „Made for iPhone“ bude musieť odolať pádu z výšky jedného metra bez toho, aby na zariadení vznikli akékoľvek nežiadúce škody, medzi ktoré samozrejme patrí aj rozbitie displeja. Ide o veľmi podstatný krok, vďaka ktorému by mali mať kryty väčšiu odolnosť, čo samozrejme znamená, že nebudú už len „štýlovými doplnkami“ ale aj „ochrancami“ zariadení. Tento krok Apple vytvorilo po tom, ako si v Cupertine uvedomili krehkosť iPhonu 6, alebo lepšie povedané, jeho zaobleného sklíčka, ktoré sa pri obyčajnom páde dokázalo rozbiť. Tak či onak, dúfajme, že budúca generácia použije zafír a my tak nebudeme mať potrebu nakupovať kryty, ktoré neradi používame, no žiaľ nechceme mať poškodené naše Jablkové zariadenia!

Apple Case - svetapple.sk

Apple Case – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk