Nové reklamy na Apple Watch!

0
Apple-Watch-reklamy---titulná-fotografia---SvetApple

Apple vie ako robiť reklamy, vždy sú krátke jednoduché a vždy majú nejaký ten dôvtip, ktorým nás pobavia. V spoločnosti sú talentovaný v tom, že nám dokážu ukázať produkt, ktorý si zamilujeme bez toho aby sme ho kedykoľvek držali v ruke a je to vlastne jednoduché. Apple je zabávač, nie je nudný a to potvrdzujú jeho reklamy. Na čo by sme sa v nich dozvedali na akú frekvenciu je v hodinkách taktovaný procesor? Veď aj tak polovica ľudí, ktorí si ich chcú zakúpiť nevie, čo to vlastne je. Apple radšej ukáže čo Apple Watch dokážu a ukáže to viacmenej v praxi.

Nové reklamy na Apple Watch!

Všetky nové reklamy sú až maximálne jednoduché. Možno sa pýtaš, kedy Apple urobilo zložitú reklamu a odpoveď je asi taká, že nikdy ale pokiaľ uvidíš 8 nových spotov, ktoré predstavujú hodinky a ich funkcie, pravdepodobne pochopíš, prečo sme zvolili slovné spojenie „maximálne jednoduché“. Je tu použité len farebné prostredie hodinky a osoba.

Vďaka tomu nás tu nerozptyľuje nijaký iný faktor v reklame a človek sa môže naplno venovať samotnému produktu. Už klasicky nájdeme na konci reklamy nejakú krátku vetu, ktorá sa týka konkrétneho spotu, no a potom samozrejme logo Apple a nápis Watch. To, či sú krátke reklamy podarené už posúď sám ale minimálne nám sa v podstate všetky spoty páčia. V Slovenských televízoroch ich ale určite nečakaj. Apple ich bude vysielať pravdepodobne len v Amerike čo je celkom logické, keďže je to domáca pôda.

Ak sa ale zalizuješ na novými hodinkami, predsa len tu niečo pre teba máme. Na Slovensku by sa ich predaj mal zahájiť už 22.4, minimálne tak to tvrdí oficiálna správa Apple a tiež reseller predajcovia. Istý e-shop, www.mp3.sk, má ale v ponuke Apple Watch už dnes. Ide o fantastické ceny, ktoré sú navyše tie najnižšie na celom Slovensku. Ak ťa teda táto informácia zaujala, navštív buď to priamo predajcu alebo náš článok, kde sa dočítaš viac! 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk