Nové, zaujímavé funkcie v iOS 8!

0

Apple včera oficiálne spustil celosvetovo hádam najočakávanejší update tohoto roka, kedy si do svojho Jablkového zariadenia môžte nainštalovať úplne novú verziu operačného systému iOS! Ide konkrétne o ôsmu verziu v poradí, a preto jej patrí číslica 8. Pozrite sa na niekoľko funkcií, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli ani vy!

Na tomto si v Coupertine zakladajú!

Tak ako na každej novej verzii operačného systému iOS, aj pri jeho ôsmej generácií si museli najprv tvorcovia povedať, akým smerom sa vlastne bude uberať a aké hlavné výhody nám, zákazníkom ponúkne. Rozhodli sa nakoniec, že nový systém bude pokračovať vo svojich starých dobrých šlapajach a prechod nebude robiť problém používateľom v podstate z akejkoľvek predchádzajúcej verzie iOS! Okrem toho však ponúkne rozšírene možnosti použitia senzoru Touch ID, lepšie odpovedanie a písanie správ vďaka novej klávesnici,  zlepšenie upozornení, okamžité odpovedanie z hornej lišty a mnoho ďalšieho. Viac hádam ani nie je potrebné hovoriť a preto vám odporúčame pozrieť si toto video, ktoré poukazuje na skryté novinky v tomto novom operačnom systéme!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk