Nové zvučky, ktoré z playlistov urobia pocit rádia v Apple Music

0
Apple Music 12.2 - svetapple.sk

Pokiaľ si si už stihol aj ty aktivovať úplne novú hudobnú streamovaciu službu Apple music, určite si už vyskúšal pustiť nejaké rádio. Problém bol však v tom, že jediné skutočné rádio je Beats 1. Ostatné rádia sú už len playlisty. Apple si zjavne uvedomilo, že znejú tak trošku „mŕtvo“ a tak sa ich rozhodlo oživiť. 

Oživenie

Dneska ráno sme pred začatím práce pustili rádio Pop Hits na novej streamovacej službe Apple Music a všimli sme si niečo, čo sme doteraz nezaregistrovali. Po spustení rádia na nás prehovoril mužský hlas s jednoduchou zvučkou v pozadí. Muž povedal len „The world biggest song on the Pop Hits“ a následne začne ďalší song.

Ide viacmenej iba o takú hlúposť, detail, ktorý však určite minimálne trošku oživil Playlist, ktorý sa tvári, že je rádio. Aby sme dodali, nebolo to všetko. Po pol hodine počúvania rádia sa niečo veľmi podobné (pravdepodobne to isté) zopakovalo. Zaregistroval si niečo podobné aj na iných rádiách?

Apple Music - svetapple.sk

Apple Music – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk