O Bitcoine v show Jana Krausa!

0

Kryptomeny dnes doslova hýbu svetom. Asi najznámejšou z nich je Bitcoin, ktorého hodnota momentálne veľmi nepríjemne tancuje na trhu. Mnohí ani len nevedia, ako vlastne taký Bitcoin funguje či napríklad to, čo to kryptomena vôbec je. Presne preto sa prednedávnom objavil v show Jána Krausa Dominik Stroukal, ktorý je v tejto oblasti odborníkom. 

O Bitcoine

Pokiaľ si sa nikdy nezaujímal o Bitcoine a chcel by si vedieť viac v príjemnom prostredí v show Jána Krausa, pravdepodobne nemáš lepšiu príležitosť. Dominik Stroukal nevysvetlil len to, čo to vlastne kryptomena je ale perfektne opísal aj to, ako vlastne funguje a aké riziká prináša v prípade, že sa s ňou rozhodneme obchodovať. Je nám jasné, že mnéhí, ktorí čítajú naše články o kryptomenách nemusia úplne tak vedieť ako tieto veci fungujú. Presne preto je toto ideálne video pre každého, kto by chcel vedieť o tejto problematike viac.

Nemá asi zmysel, hlbšie opisovať obsah samotnej show. Pre nás je dôležité v podstate iba to, že už sa objavila na YouTube aj s videom „čo sme nevideli v show Jána Krausa“. Hlavné video má 15 minút takže to vlastne ani nie je nadlho. Pozri si viac:

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk