OS X Yosemite 10.10.2

0
OS X Yosemite - svetapple.sk

Aj keď možno trocha nečakane, Apple dnes okrem verzie iOS 8.1.3, ktorá už je voľne stiahnutelná v sekcií „aktualizácie“, vydalo aj novú aktualizáciu pre naše počítače Mac, ktorá má označenie 10.10.2 a konečne rieši medializovaný problém s Wi-Fi a množstvo ďalších chýb, ktoré mohli používateľom znepríjemňovať život!

OS X Yosemite 10.10.2

Apple dnes okrem vyhlásenia finančných výsledkov vydalo novú aktualizáciu operačných systémov iOS a OS X. O iOS 8.1.3 sme už písali a teraz prichádza na radu OS X Yosemite 10.10.2. Táto aktualizácia opravuje množstvo chýb, ktoré zvykli používateľom robiť problémy. Jedným z hlavných je oprava Wi-Fi, ktorá používateľom po celom svete znepríjemňovala každý jeden všedný deň. Taktiež opravuje chyby so zdĺhavým načítavaním webových stránok.

Aktualizácia tiež vylepšuje synchronizáciu zvuku a videa v prípade, že používate Bluetooth slúchadlá, či reč pri službe VoiceOver. OS X Yosemite 10.10.2 sa samozrejme postarala aj o množstvo iných zmien ako aj o celkovo lepšiu stabilitu operačného systému.

OS X Yosemite - svetapple.sk

OS X Yosemite – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk