Paródia: predstavenie Apple Music ala Apple všetko kopíruje

0
Apple Music - svetapple.sk

Na svete sú len dve skupiny ľudí, jedni spoločnosť Apple milujú a druhí, tí čo jej produktom dokážu vzdorovať, ju jednoducho nenávidia. Či už patríš medzi prvú alebo druhú skupinu nechám na teba, avšak teraz zabudni na všetko čo sa okolo Apple deje a poď sa zabaviť na vtipnom videu, ktoré ti ukáže, ako vzniklo Apple Music a to, ako dokáže spoločnosť Apple kopírovať.

Video

Nestalo sa po prvýkrát, čo nejaký odporca spoločnosti Apple natočil video, ktoré je jednoducho kritikou mena svetoznámej spoločnosti. Zo začiatku si to možno skalní fanúšikovia brali k srdcu, avšak priznajme si, dnes sa na vtipoch týkajúcich sa Apple dokážeme zasmiať naozaj všetci a nezáleží na tom, či Apple milujeme alebo nenávidíme.

Následujúce video, ktoré pochádza zjavne od veľmi kreatívnych tvorcov ti ukáže ako vlastne vznikla streamovacia služba Apple Music a tak isto to, ako vznikli aj iné aplikácie ako „Wallet“ či „HealthKit“ jednoducho, Apple kopíruje a to je viacmenej všetko, čo sa autori vo videu snažia vyjadriť. Dokázali to však spraviť pomerne vtipným a kreatívnym spôsobom a tak nám neostáva nič iné ako sa na tom všetkom dobre pobaviť.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk