Petícia za 3,5mm Jack v iPhone 7!

1
3,5mm-jack-peticia---titulná-fotografia---SvetApple

Je to celkom smiešne, čo sa v súčasnosti môže diať vo svete a najmä v Amerike. Hoci sa hovorí, že Rusko je krajina neobmedzených možnosti, rovnako by sa to malo hovoriť aj o USA, kde je možné naozaj všetko. Okrem zaujímavých súdnych sporov sa tu totiž objavujú aj zaujímavé petície. Napríklad za zachovanie 3,5mm jack konektoru v iPhone 7, ktorý bude predstavený niekedy za 9 mesiacov!

Petícia za 3,5mm Jack v iPhone 7!

Pokiaľ sa povie slovíčko petícia, každý si asi vybaví listinu, ktorú podpíše za vec, ktorá sa mu nepáči alebo s ktorou sa úplne nestotožňuje a je zásadne proti nej. To pravdepodobne napadlo aj niekoho v Amerike a tak vytvoril Internetovú petíciu, ktorá „bojuje“ za ponechanie 3,5mm Jack konektoru v iPhone 7, ktorý by mal kvôli užšiemu telu zo zariadenia definitívne zmiznúť.

Možno sa to zdá ako absurdné a niektorí ľudia tomu akosi nechcú veriť, no pokiaľ sa Apple rozhodne, že jack nechce, jednoducho sa budú môcť mnohí aj na hlavu postaviť ale časom si aj tak zvyknú a po roku budú hovoriť, že Bluetooth je oveľa lepší. To je jednoducho Apple. Najnovšie sa proti spoločnsoti postavilo už 227 000 ľudí, ktorý podpísali virtuálnu petíciu na internete.

Je to teda dobrý a jasný feedback pre Apple, že ľudia svoje slúchadlá budú chcieť naďalej pripájať do svojho iPhonu ale osobne si nemyslíme, že by petícia nejako zamávala so spoločnosťou. Prečo? Apple predá denne milióny nových iPhonov, za rok ich je niekoľko stoviek miliónov. Myslíš, že ho 227 000 ľudí odradí od toho aby urobil nejaké technické riešenie na svojom dizajne? Určite nie! 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk