Pharrell Williams vám ukáže ako sa zapínajú Apple Watch

0

Určite poznáte ten slávny hit „Happy“, ktorý naspieval hudobník Pharrell Williams. Ten sa ako jedna z niekoľkých celebrít dostal do testovania hodiniek Apple Watch, čím ich vlastne aj tak trochu propaguje. Dnes nám táto celebrita ukáže, ako sa hodinky zapínajú a vypínajú na ruke bez toho, aby ste sa ich museli čo i len dotknúť.

Bez dotyku

Na následujúcom videu, ktoré pochádza z instagramu Pharrella Williamsa uvidíte, ako sa spoločnosti Apple, ktorá zdá sa myslela úplne na všetko, podarilo docieliť to, aby sa hodinky zapli a vypli po tom, ako ich dostanete do určitej polohy. Je to vlastne úplne jednoduché. Stačí vykonať ten klasický pohyb, pri ktorom sa chcete pozrieť na ciferník. Práve vtedy sa vám zobrazí obrazovka Apple Watch a ukáže vám čas. Tento spôsob funguje pravdepodobne na základe gyroskopu, ktorý zareaguje na to, keď zariadenie dostanete do zvislej polohy. Každopádne, nápad skvelý a držíme spoločnosti palce, aby boli skvelé aj predaje!

Woah.

Video zveřejněné uživatelem Pharrell Williams (@pharrell),

 Zdroj: instagram

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk