Po 11 rokoch Apple ukončuje Single of the Weeks!

0
iTunes - svetapple.sk

Apple neustále pracuje na svojich produktoch a zároveň službách, ku ktorým patrí napríklad iTunes AppStore či iTunes Music Store. Práve v poslednej menovanej službe sa po novom udiali zmeny, ktoré možno nepotešia mnohých Američanov. Apple sa rozhodlo, že po 11 rokoch navždy ukončí akciu „Single of the Week“.

Hudbe zadarmo je koniec!

Začiatok služby Single of the Week sa datuje od roku 2004, kedy Apple po dohode s vydavateľstvami predstavil túto naozaj skvelú akciu. Počas nej ponúkal používateľom platený obsah úplne zadarmo počas jedného, celého týždňa. Vďaka tomu sa vlastne vyhovelo hneď trom stranám. Apple si vytvoril naozaj skvelé meno a vďaka obsahu zadarmo získal aj nových zákazníkov, vydavateľstvá zarobili viacej, no a tak isto aj samotní umelci, keďže sa nejednalo o albumy ale skladby a tak si používatelia mohli po vypočutí zakúpiť album. Išlo o skvelú vec, ktorej je však koniec, keďže v dnešnej dobe používatelia počúvajú hudbu tak či onak zadarmo a navyše používajú streamovacie služby. Okrem iného sa šepká, že Apple predstaví novú službu Beats Music, ktorá by mala konkurovať Spotify a tak je pomerne jasné, že nebude chcieť rozdávať obsah zadarmo!

Beats Music pravdepodobne splynie s iTunes

Beats Music pravdepodobne splynie s iTunes

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk