Poškrabe sa zafírové sklíčko na Apple Watch?

0
Apple Watch - svetapple.sk

iPhonefixed sa vôbec ako prvý dostali k zafírovému sklíčku hodiniek Apple Watch, ktoré by malo byť neuveriteľne odolné. To, čo sa však píše na papieri, častokrát nemusí byť realita a tak sa najlepšie preverí kvalita daného sklíčka až v praxi, kedy je vystavené rôznym materiálom, ktoré by ho mohli potencionálne poškodiť. Pozrite sa, ako sklíčko obstálo v pomerne náročnom teste!

Zafírové sklíčko vs. všetko čo ho môže poškodiť!

Následujúce video je veľmi zaujímavé a predovšetkým dôležité pre tých, ktorí sa obávajú kúpy Apple Watch z dôvodu, že sa im poškriabe sklíčko rovnako, ako na iPhone 6 (kde je sklíčko na škrabance doslova náchylné). iPhonefixed sa k tomuto komponentu dostali pravdepodobne priamo z továrne Foxconn a tak nám dnes priniesli úplne prvý test odolnosti sklíčka pre hodinky Apple Watch.

Aj napriek tomu, že polovicu videa budete sledovať výraznú artikuláciu a gestá jeho autora, keď si ho trošku pretočíte, dostanete sa k tomu podstatnému! Dostanete sa k testu odolnosti zafírového sklíčka, ktoré nájdeme v dvoch drahších verziách hodiniek Apple Watch. V iPhonefixed ho vystavili naozaj rôznym materiálom, ako je napríklad tehlová stena, minca, kľúč, šmirgľovací papier, kladivo či vŕtačka. Test dopadol v prospech spoločnosti Apple keďže na zafírovom paneli sa ani po „útoku“ s vŕtačkou neobjavili žiadne škrabance či nedajbože praskliny. Zafír to jednoducho prežil! Sme už len zvedaví, ako obstojí Ion-X Glass, ktoré je o čosi menej odolné a nachádza sa v modeli Apple Watch Sport!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk