Poznám ceny náramkov Apple Watch!

0
Apple Watch Edition - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila inteligentné hodinky, ktoré ponúknu možnosť vymeniteľných náramkov. Ide teda o jedny z prvých inteligentných hodiniek, ktoré otvárajú trh pre výrobcov podobného príslušenstva aj do spotrebnej elektroniky. Každopádne, určite vás zaujíma, koľko stoja dané náramky, my vám to prezradíme!

Náramky

Apple Watch sú jednodznačne kúskom umenia a ináčt o nie je ani z ich náramkami, ktoré budú dostupné aj samostatne, čo znamená, že si ich bude môcť používateľ samovoľne meniť či prispôsobovať, podľa vlastných potrieb. Samozrejme, nebude to zadarmo a každý nový náramok si bude treba kúpiť. Rovno vám povieme, že to nebude za málo a za niektoré náramky zaplatíte ešte viac, ako za samotné hodinky Apple Watch v základnej 42mm konfigurácii!

Netreba sa však obávať, že náramky bude možné používať výhradne iba tie, ktoré vidíme na obrázkoch. Aj ostatní výrobcovia z celého sveta už na svojich náramkoch pre Apple Watch tvrdo pracujú a čoskoro by sme sa mohli dočkať ďalších omnoho lacnejších alternatív, ktoré budú podobné či možno totožné s tými od Apple. Cenovka by mohla byť v tomto prípade výrazne nižšia!

Cena náramkov:

38 mm Sport Band – 49$

42 mm Sport Band – 49$

42 mm Leather Loop  – 149$

38 mm Milanese Loop – 149$

38 mm  Modern Buckle – 249$

38 mm Modern Buckle – 249$

42 mm Link Bracelet – 449$

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk