Pozri sa na detailný záznam z Apple Campusu 2 v 4K kvalite

0
Apple Campus 2 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple je naozaj skvelá v každom smere a okrem vynikajúcich produktov dokáže vytvoriť aj obdivuhodné stavby ako sa ukázalo pri Apple Store či samotnom sídle spoločnosti, ktoré má prezývku Spaceship. Najnovšie video ukazuje to, v akom progresse sa v súčasnosti celá táto stavba nachádza a tiež to, ako vlastne bude nové sídlo vyzerať. Všetko je to natočené na kvalitného drona a v 4K kvalite, vďaka čomu si ho vychutnáš aj na najnovších monitoroch či televíziách.

Gigantická budova

Najnovšia naozaj gigantická budova spoločnosti Apple, do ktorej sa viacmenej táto spoločnosť už niekedy počas budúceho roka kompletne presťahuje už pevne stojí na svojich a naberá nejaký ten tvar. Vďaka poslednému veľmi kvalitnému videu, natočenému na drona v kvalite 4K sa môžme na novú stavbu spoločnosti pozrieť naozaj detailne a vďaka postávajúcim žeriavom, nákladným autám či iným porovnateľným predmetom aj vidieť, aké bude nové sídlo v skutočnosti veľké. K tomu všetkému je naokolo vidieť hneď niekoľko rodinných domov či nákupných centier.

Apple Campus 2 mal pri svojej stavbe problémy a tak sa jeho dokončenie datuje niekedy na začiatok roka 2017. Je však možné, že to stavbári zvládnu aj do konca 2016 tak, ako bolo pôvodne plánované. Všetko to závisí od toho ako sa bude dariť. Každopádne sa už dnes veľmi tešíme na to, ako do budovy zavítame osobne. Bude na to dôvod. Apple tu pre návštevníkov otvorí špeciálnu časť s kaviarňou a obchodom Apple Store!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk