Pozri sa na test všetkých iPhonov!

0

Na svete je opäť klasikxý test od EverythingApplePro, kedy autori zoberú do rúk všetky generácie a modely iPhonu, ktoré boli predstavené od roku 2007, položia ich vedľa seba a za určitých podmienok, ktoré sú pre všetky zariadenia samozrejme rovnaké následne testujú rýchlosť, benchmark testy, fotografie či videá. Následujúce video ti ukáže komplexné porovnanie iPhonu od modelu 2G, po model 8 Plus! 

Obrovský test

Tento test sa robí prakticky každoročne a najmä Pluskové verzie iPhonov sa postarali o to, že zariadení je na stole položených už neskutočných 17 a to jeden model chýba. Chalani ho tu ale nezaradili, nakoľko sa ešte nepredáva. Dá sa teda povedať, že nejde úplne tak o test všetkých predstavených iPhonov, ale skôr o test všetkých predávaných iPhonov. Pri pohľade na zábery si možno aj spomenieš na svoju minulosť, kedy si používal starší iPhone. Je krásne byť pri celom tomto vývoji. Každý sme mali nejaký iPhone ako prvý smartfón a potom sa to už snami ťahalo až dodnes.

Je veľmi nepravdepodobné, že by používateľ prešiel na Android, dokonca aj keď je so súčasným iOS 11 veľmi nespokojný. K Applu si ľudia budujú určitý vzťah. Značka ich niečim priťahuje a oni chcú byť toho súčasťou. Nehovoriac o tom, že sa to nakoniec ukazuje aj na predajných úspech. K dnešnému dňu je Apple najhodnotnejšia spoločnosť na svete. Len tak mimochodom, vedel si, že iPhonu Applu tvorí asi 65% všetkých ziskov?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk