Pozri si prvý unboxing Apple Watch Edition!

0
Apple Watch Edition - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila zariadenie, ktoré je najdrahšie v celej jej histórii. Predstavili hodinky Apple Watch Edition, ktorých hodnota môže byť až 17 000$, čo je v porovnaní s konkurenciou neuveriteľná čiastka. Začiatok predaja Apple Watch už síce bol, no Apple ako obvykle nezvládlo dopyt a postupne rozosiela všetkým záujemcom nové hodinky. K prvým sa už dostali aj Apple Watch Edition a vy sa môžte pozrieť na to, ako vyzerá ich rozbaľovanie z krabičky.

Apple Watch Edition Unboxing

Presne 18-karátové zlato zdobí hodinky Apple Watch Edition a dodáva im nádych priam neuveriteľnej exkluzivity. Hodinky v prevedení so žltým zlatom vyzerajú jednoducho skvele a exkluzívne a to sa im určite nedá poprieť. Spoločnosť Apple sa však nevyhrala len s vizuálnou stránkou zariadenia ale aj jej balenia, ktoré je naozaj vydarené. Krabička je síce veľmi podobná ako pri lacnejších Apple Watch, avšak Apple tu nezabudlo ani na detaily.

Celá krabička je totiž potiahnutá kožou a vo vnútri sa nachádza semiš. V kombinácií akú uvidíš na videu išlo o tmavomodré balenie a je možné, že iné farby krabičky mať nebudú (no nie je to isté). Spolčonosť vymyslela aj spôsob, akým budeš môcť krabičku využiť v praxi a tak do nej okrem klasického napájacieho magnetického krúžku pribalila ešte jeden, vďaka čomu môže slúžiť ako dock pre hodinky. Samozrejme, že tu nechýbajú ani návody, handrička a samozrejme knižka o tom, ako Apple Watch vznikajú a ako bolo spracované zlato…

Ešte jedna čerešnička na torte, Apple si neodpustilo detail, vďaka ktorému budeš cítiť silu Apple Watch Edition prakticky vždy po tom ako ich zapneš. Zobrazí sa ti totiž logo Apple v zlatej farbe nie v striebornej tak ako tomu je pri lacnejšej verzií, čo je naozaj milá pozornosť! Tak čo, ideš predať auto a kúpiť Apple Watch Edition?

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk