Pozri si trailer k filmu „Steve Jobs: The Man in the Machine“

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs je jednoznačne tá osoba, ktorá tu dlho nebola a po jeho smrti ani dlho nebude. Obrovský vizionár, podnikateľ a človek, ktorý vedel čo potrebuješ ešte pred tým, než to vôbec existovalo, je skvelým adeptom na to, aby sa o ňom napísalo množstvo kníh či natočilo množstvo filmov, pretože v istých momentoch si ho môžu mnohí zobrať za svoj príklad. Oskarový režisér Alex Gibney sa taktiež rozhodol prispieť svojim dúškom do šírenia Stevovho života a toho, ako vlastne vybudoval Apple a tak natočil film Steve Jobs: The Man in the Machine, ktorý dostáva prvý trailer.

Steve Jobs: The Man in the Machine

Pokiaľ patríš k priaznivcom Applu, určite patríš aj k priaznivcom Steva Jobsa, ktorý túto spoločnosť viacmenej vybudoval a vďaka nemu funguje až dodnes. O Stevovi sa už zopár filmov natočilo, spomenieme napríklad film „Jobs“, kde si v hlavnej úlohe zahral vizionára Ashton Kutcher a bol naozaj vydareným snímkom, ktorý zachytával Stevovú genialitu ale aj Stevovú tmavú stránku. Poďme však k ďalšiemu filmu, ktorý by sa mal do kín dostať už 4. septembra.

Steve Jobs: The Man in the Machine mal svoju premiéru ešte niekoľko mesiacov dozadu na SXSW 2015 avšak to bola premiéra, ktorej sa zúčastnili predovšetkým hlavní činovníci spoločnosti Apple. Z filmu boli vo väčšine pomerne sklamaní. Nie, že by film nebol kvalitne natočený avšak, napríklad taký Eddy Cue si myslí, že film nevystihoval toho pravého Jobsa, akého sám poznal a vychytával predovšetkým jeho zlé stránky. My sa samozrejme k filmu nemôžme vyjadriť, keďže sme ho ešte nevideli avšak akonáhle sa dostane do kín, budeme medzi prvými, kto si ho pôjde pozrieť aby sme vám o ňom napísali viac! 🙂 Zatiaľ však môžeme len čakať a dúfať, že film nebude snáď až taký zlý ako sa o ňom vyjadrili mnohí zamestnanci spoločnosti Apple.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk