Pozri si Unboxing Magic Mouse 2!

0

Spoločnosť Apple len včera predstavila úplne nové príslušenstvo pre svoje počítače Mac vrátane nového iMacu s 21,5″ retina displejom. V novom príslušenstve nájdeme aj napríklad novú Magic Mouse 2. generácie, ktorá sa konečne zbavila zastaralých tužkových bateriek a nahradila ich vstavanou baterkou! Pozri si unboxing.

Magic Mouse 2

Magic Mouse ma vždy inšpirovala ako produkt, nakoľko je dizajnovo nádherná a rovnako nádherne sa drží v ruke a ovláda sa s ňou Mac. Je to jednoducho vec, korú človek miluje. Bol tu ale jeden problém, ktorý mi na Magic Mouse vadil a to konkrétne fakt, že keď sa vybili baterky bolo potrebné zakúpiť nové. Jednak bolo nepraktické utekať do obchodu a stále kupovať baterky nie je ani nič lacné. Apple si ale vstúpilo do svedomia a tento problém vyriešilo.

Apple pridal do Magic Mouse 2 integrovanú baterku, vďaka čomu budeš myšku môcť ovládať koľko len chceš bez toho, aby si musel trpieť vybitie. Áno, je síce ravda, že sa môže vybiť ale za 2 minúty sa dokáže opäť nabiť na 9 hodín práce, čo je myslím si viac ako dosť. Magic Mouse 2 ovláda ešte klasický systém stláčania, Apple tu nepoužilo Force Touch, ale aj tak ide o pomerne zaujímavú novinku, ktorá príjemne poteší nového majiteľa. V balení nájdeme samozrejme aj samotný Lightning kábel, ktorú tu musí byť prítomný, nakoľko sa myška práve vďaka nemu nabíja.

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk