Pozri si všetky nové smajlíky v iOS 9.1!

0

Spoločnosť Apple v stredu 9. septembra okamžite po konferencii vypustila iOS 9.1 určené pre vývojárov. Nová verzia operačného systému je tu predovšetkým kvôli väčšiemu iPadu Pro, ktorý sa začne predávať okamžite s ňou. Neprináša teda takmer nijaké väčšie zmeny. Vlastne až na jednu. Sú ňou Emoji smajlíky!

iOS 9.1 Emoji smajlíky

Spoločnosť Apple priniesla v najnovšej aktualizácií, ktorá je zatiaľ dostupná len pre vývojárov a nesie označenie iOS 9.1 aj nové Emoji smajlíky, medzi ktorými nájdeme aj zdvihnutý prostredník atď. Pozri si celý zoznam nových smajlíkov na nižšie uvedenej fotke. Pokiaľ dobre vidíme, na fotke nie je zdvihnutý prostredník. Ten si ale môžeš vychutnať na titulke!

Apple emoji iOs 9.1

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk