Pozrite sa nový Apple Store v Číne!

0
Apple Store v hangdzhou - svetapple.sk

Apple sa rozhodol, že začne s ozajstnou globalizáciou Číny a Tim Cook prednedávnom vyhlásil, že tu plánuje otvoriť veľké množstvo predajní Apple naprieč celou krajinou. Zdá sa, že neostalo iba pri rečiach a Apple skutočne začína odhaľovať nové obchody Apple Store v Číne. Jeden z takých sa už nachádza aj v Hongzhou a nápadne pripomína ten, ktorý by sa mal už niekedy na jar otvoriť v San Franciscu na slávnom Union Square! Každopádne je naozaj vydarený! 

Pekný dizajn

O dizajn tejto predajne sa postarala spoločnosť Foster+Partners, ktorá navrhovala aj Apple Store, ktorý sa má nachádzať v San Franciscu. Nie je teda žiadna náhoda, že sa tieto dve budovy tak výrazne podobajú. Táto spoločnosť sa nevyznačuje len Apple Stormi, ale aj niečím, čo v dnešnej dobe nazývame Apple Campus 2! Pokiaľ by sme mali hodnotiť dizajn nového čínskeho obchodu tak musíme povedať, že je naozaj vydarený, keďže je tu vo veľkom použité sklo no a samozrejme krásne plechy. Už sa len dočkať toho aby Apple otvorilo niečo podobné aj u nás, že?

Apple Store v hangdzhou - svetapple.sk

Apple Store v Hangdzhou – svetapple.sk

Apple Store v hangdzhou - svetapple.sk

Apple Store v hangdzhou – svetapple.sk

Apple Store v San Franciscu - svetapple.sk

Apple Store v San Franciscu – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk