Pozrite si nové zábery na jachtu Steva Jobsa!

0
Venus-svetapple.sk

Ako sme už dávnejšie písali, Steve Jobs si dal ešte pred svojou smrťou postaviť svoju vlastnú jachtu, ktorú nazval Venus. Táto jachta nieje nafotená na mnohých záberoch, no dnes sa objavilo niekoľko jej fotografií. Pozrite si naozaj vydarené zábery, ktoré poukazujú na minimalistický dizajn a jej skutočnú krásu!

Skromný život Steva Jobsa

Aj napriek tomu, že bol Steve Jobs naozaj bohatým vizionárom, ktorý mohol mať všetko čo chcel, žil pomerne skromným životom a neukazoval sa v súkromných lietadlách či helikoptérach. Aj keď je pravda, že menil svoje obľúbené Mercedesy a Porsche každých 6 mesiacov len preto, aby nemusel meniť poznávacie značky. Kto by bol povedať, že si dá postaviť túto naozaj prekrásnu minimalistickú jachtu, ktorá je vlastne stelesnením obchodu AppleStore na vode. Každopádne, na verejnosti nie je príliš veľa záberov tejto jachty, ktorá patrí v súčasnosti jeho rodine, a tak sme celkom radi, za každú jednu novú fotografiu. Dnes sa ich objavilo hneď niekoľko a len potvrdzujú to, ako úžasne vyzerá loď na mori!

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

Venus-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk