Prečo Apple Watch neponúkajú Face Time kameru?

0
apple-watch-Svetapple.sk

Hodiny Apple Watch sú určite taká minirevolúcia vo svete smartwatch, ktoré boli doteraz akési fádne a potrebovali niečo, nejaký impulz, ktorý by ich popularitu vystrelil dopredu. Práve preto prišlo Apple, ktorému sa to podarilo. Avšak, nielen že jeho hodinky majú málo senzorov, oni nemajú ani FaceTime kameru, ktorá je pri konkurencii štandardom. Prečo ju do nich Apple nedalo?

Apple Watch 2

Správne, odpoveď na túto otázku znie práve Apple Watch 2. Apple bude potrebovať s príchodom druhej generácie svojich hodiniek niečim ich hardware oživiť tak, aby po nich používatelia jednoducho túžili a bezhlavo ich vymieňali za prvú generáciu poprípade konkurenciu. Je takmer isté, že práve druhé Apple Watch ponúknu Face Time kameru, ktorá ponúkne rozlíšenie okolo 1,2 Mpx a bude schopná natáčať HD video (720p).

Z minulosti

Pozrime sa na to všetko tak trošku do minulosti. Apple Watch totiž nie sú jediným produktom, ktoré Apple najskôr predstavilo bez kamery, bez príliš veľkých inovácii, no aj tak boli predajnými trhákmi a ich druhé generácie ešte väčšími. Tieto produkty boli v prvej generácii skvelé a v druhej dokonalé. Takýto priebeh mal aj napríklad iPhone (ten dostal prednú kameru až v 4. generácii) a taktiež iPod Touch či iPad. Apple to jednoducho týmto systémom robí takmer vždy. Práve preto, ak ti chýba kamera na tvojich hodinkách Apple Watch, určite nezúfaj. Pokiaľ si budeš plánovať kúpu ďalšej generácie, tak tá by už kameru mala mať!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk