Prečo sa oplatí pracovať pre Apple?

0
Genius Bar - svetapple.sk

Nedávno sme na istom webovom portáli objavili 10 spoločností, pre ktoré sa oplatí počas budúceho roka pracovať, v ktorom  samozrejme figurovala aj samotná Jablková spoločnosť. Práve preto nás napadlo zamyslieť sa nad tým, prečo sa pre Apple vlastne oplatí pracovať? Tu je niekoľko dôvodov!

Vyššie platy

Pre mnohých používateľov je slovíčko Apple synonymom kvality, exkluzivity a častokrát aj  vysokej cenovky, ktorú si za dané produkty spoločnosť pýta. Každopádne Apple myslí aj na svojich zamestnancov v Apple Storoch, či na iných vyšších postoch a práve im ponúka výrazne vyššie platy ako konkurencia. Samozrejme, že to nie je len tak a zamestnanci majú plné ruky práce, napríklad pri začatí predaja nových produktov.

Zamestnanci - svetapple.sk

Zamestnanci – svetapple.sk

Benefity

Okrem naozaj dobrých platov získavajú zamestnanci každoročne aj niekoľko benefitov, ktoré by pri konkurencii jednoducho nikdy nemohli získať. Medzi nimi sú zahrnuté napríklad rôzne zľavy na produkty spoločnosti, či iné akcie. Čo sa teda týka benefitov aj tu sú na tom zamestnanci Apple lepšie, ako zamestnanci konkurencie!

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store – svetapple.sk

Prostredie, kolektív a všetko ostatné

K výhodám, ktoré majú zamestnanci Jablkovej spoločnosti patrí aj vynikajúce prostredie, kolektív, ľudia, ktorých spája láska k samotnej spoločnosti a všetko ostatné. Veď tí najlepší sa môžu zúčastňovať na vývoji tých najúžasnejších zariadení na svete a povedzme si na rovinu, kto z nás by nechcel byť súčasťou niečoho tak veľkého!

Apple - svetapple.sk

Apple – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk