Prečo stoja Apple Watch Edition 10 000$?

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple nám len pred pár týždňami oznámila skutočné ceny svojich nových hodiniek Apple Watch, ktorých najdrahšia verzia vyrobená z 18-karátového zlata stojí presne 10 000$. Ide o naozaj vysokú sumu a Tim Cook argumentoval tým, že cena zlata je v súčasnej dobe naozaj vysoko. To však vôbec nie je pravda!

Video

Určite vás zaujíma rovnako ako nás to, prečo hodinky, ktoré si človek kúpi ako spotrebný produkt stoja 10 000$. Áno je na nich použité zlato, ale cena tohto zlata sa odhaduje na približne 1000$. Už od oznámenia cien je nám jasné o čo ide, keďže hodinky predáva spoločnosť Apple a nie konkurencia. Každopádne sme stále nepočuli finálne stanovisko spoločnosti na privysokú cenu hodiniek. Zdá sa však, že naň už ani nemusíme čakať. Na internete sa objavilo video s (falošným) Timom Cookom, ktorý vám vysvetlí, ako to vlastne s tými hodinkami Apple Watch Edition za 10 000$ je. Určite to neberte vážne ide len o vtip, každopádne je to veľmi vydarený vtip!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk