Pri lúpeži ukradli aj prototyp iPadu!

0

Spoločnosť Apple má na krku ďalší jeden možný problém, ktorý nevyzerá vôbec dobre. Pokiaľ sú informácie pravdivé, tak sa pri ozbrojenej lúpeži u jedného zamestnanca spoločnosti Apple, podarilo odcudziť prototyp iPadu, ktorý bol práve v štádiu testovania. Páchatelia boli podľa správ chytení, no prototyp ani iné veci, ktoré pri lúpeži zmizli sa zatiaľ nenašli. Pokiaľ sa prototyp dostane von, Apple môže mať problém!

Ukradnutý prototyp

Celým internetom pred pár hodinami prebehla správa o tom, že jednému zamestnancovi bol ukradnutý prototyp počas ozbrojenej lúpeže v jeho dome. Zatiaľ nikto nevie, či sú informácie pravdivé, ale podľa mnohých zahraničných webov sa incident skutočne stal a prototyp iPadu zmizol. Okrem neho však zmizlo aj niekoľko ďalších cenností, vrátane hotovosti 7500$, ktorú si poškodený skrýval.

Zatiaľ nikto nevie o aký prototyp a v akom štádiu išlo. Jedno je však isté. Pokiaľ sa podarilo ukradnúť iPad Pro alebo iné zariadenie, ktoré má byť predstavené len tento rok, spoločnosť Apple má zrejme veľký problém. Určite si nikto zvnútra spoločnosti totiž neželá, aby sa na svetlo sveta dostal skôr ako počas najbližšej keynote. Aj keď, ako sme si už za posledné roky mohli zvyknúť, nebolo by to asi nič neobvyklé!

iPad Pro maketa - svetapple.sk

iPad Pro maketa – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk