Prvý Apple Watch drop test!

0
Apple Watch drop test - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila konečne produkt, ktorý nám len tak ľahko z ruky nespadne. Prečo? Lebo ho budeme stále nosiť predovšetkým na ruke vďaka čomu sa vylučuje možnosť pádu na zem. Každopádne, nešikovné zaobchádzanie či smutná náhoda si môže vyžiadať aj nepríjemné pády. Ako sa s tým Apple Watch popasujú? Vydržia to alebo podľahnú tvrdosti podlahy?

Apple Watch drop test

Pozrite sa na to, ako sa hodinky Apple Watch vysporiadajú s nepríjemným pádom na zem. Áno, každému z nás už niekedy spadol iPhone, ale hodinky? Tu musí byť človek ozajstný smoliar. Každopádne, stáva sa a práve preto to treba vyskúšať. Rovno vám povieme, že hodinky pádu podľahnú a displej sa rozbije na márne kúsky. Na nasledujúcom videu však uvidíte aj niečo iné. Uvidíte na ňom nervy používateľa, ktorý svoje Apple Watch Sport po nevydarenom drop teste doslova „rozmlátil“ o zem. Či to urobil naschvál, alebo to bolo súčasťou jeho plánu, už necháme na vás. Každopádne nie je vôbec dobré, že hodinky nevydržia podobný pád.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk