Prvý trailer k filmu Steve Jobs!

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Steva Jobsa mnohí považujú za najväčšieho vizionára v technologickom svete a práve preto sa snažia rôzne štúdia po celom svete a rôzni spisovatelia zachytiť čo najviac informácií a príbehov s touto osobou, aby mohla bežným ľuďom ukázať myslenie človeka, ktorému sa podarilo prakticky z nuly vybudovať najväčšiu spoločnosť na svete. Dnes Universal Pictures uvoľnilo prvý trailer k svojmu novému filmu, ktorý taktiež opisuje Steva Jobsa!

Steve Jobs, prvý trailer

Universal Pictures dnes do sveta vypustilo vôbec prvý trailer k momentálne natáčanému filmu, ktorý by mal opísať život veľkého vizionára a špičkového podnikateľa Steva Jobsa, ktorý spolu so svojimi kolegami založil spoločnosť Apple a vybudoval z nej fenomén tejto doby, ktorý všetci milujeme. V hlavnej úlohe si zahrá Michael Fassbender. Dlhoročného priateľa a spoluzakladateľa Apple Steva Wozniaka si  zahrá Seth Roge, Nenávideného Johna Sculleyho Jeff Deniels a  Kate Winslet potom Joanu Hoffman.

Zo začiatku sa veľmi diskutovalo o hereckom obsadení tohto filmu a taktiež o tom, ktoré štúdio nakoniec tento film vydá. S jeho natáčaním začalo Sony Pictures, no ako dobre vieme, pre nezhody s režisérom Dannym Boylom muselo natáčanie filmu prerušiť a film predať konkurenčnému štúdiu Universal Pictures, ktoré snímok posunie do kín už 9. októbra! Zdá sa teda, že tento rok sa ešte budeme mať na čo tešiť.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk