(RED) Gift Cards počas Black Friday!

0

Tak, ako každý rok, aj tento sa dočkáme „Black Friday“ výpredaja, ktorý bude organizovať samotné Apple. Zákazníci si budú môcť zakúpiť množstvo vybraných produktov za naozaj zvýhodnené ceny. Apple sa však rozhodlo, že tento rok spojí tento celosvetový výpredaj aj s charitatívnou akciou v boji proti zákernej chorobe AIDS, a tak si počas Black Friday bude môcť každý zákazník zakúpiť aj špeciálnu iTunes Gift Card! 

(RED) GiftCard a „Black Friday“

Každý zákazník si bude môcť počas „Čierneho Piatku“ (28. novembra), zakúpiť aj špeciálnu (RED)  darčekovú poukážku, vďaka ktorej následne získa zľavy na produkty, ktoré sa nachádzajú v  iTunes Store, AppStore a iBook Store. Zľavy sa budú pohybovať v rozmedzí od 25 až do 100 dolárov, čo môže byť naozaj výhodná ponuka. Všetko však záleží od jednotlivých produktov. Celá akcia potrvá jeden deň, alebo do vypredania zásob. Zákazníci si teda budú môcť zakúpiť produkty za zvýhodnené ceny alebo podporiť asociáciu Product (RED).

50$ – Pri zakúpení iPhonu 5S,5C,6, 6 Plus.

50$ – Pri zakúpení iPadu Air 1,2 či iPadu mini 1,2,3.

100$ – Pri zakúpení akéhokoľvek počítača s palety produktov MAC.

25$ – Pri zakúpení iPodu Touch či iPodu Nano.

25$ – Pri zakúpení Apple TV.

25$ – Pri zakúpení sluchátok Beats by Dr.Dre.

b_id_421716_apple_store

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk