Rezervácie Apple Watch 1 človek = 1 kus (potrebný doklad a fotografia)

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple má pravdepodobne typické problémy s dodávkami hodiniek Apple Watch. Prednedávnom sme vás informovali o problémoch s výrobou a dnes vám prinášame správu, že na jedného používateľa bude možné zakúpiť len jeden jediný kus týchto hodiniek. Navyše sa musíte identifikovať preukazom s fotkou, čo znamená, že Apple hodinky nevydá nikomu inému len vám!

1 človek = 1 kus

Rezervácie nových hodiniek spoločnosti Apple začnú už tento piatok 10.4 po celom svete. Budete si teda môcť nakonfigurovať váš model a potom si ho vyzdvihnúť v kamenných predajniach Apple Store 24.4 (alebo v prípade Apple Online Store vám bude privezený domov). Spoločnosť Apple však pravdepodobne zaznamenala enormný záujem o hodinky, spojený s problémami pri dodávkach, a tak si nebude môcť dovoliť predať jednej osobe viac ako jeden jediný rezervovaný kus Apple Watch. Znamená to teda, že pokiaľ si hodinky pôjdete zakúpiť napríklad do Nemecka, druhý kus už kamarátovi či priateľke jednoducho nezoberiete.

 Apple je navyše tak sofistikovaný, že si vašu identitu bude overovať pomocou platného preukazu, na ktorom bude vaša fotka, čo znamená, že budete musieť prísť po hodinky jedine vy. Pokiaľ sa zistí zneužitie, podvod alebo akýkoľvek iný problém, spoločnosť rezerváciu zamietne a hodinky pošle naspäť do skladu!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk