Tento rok ešte 2 nové iPady!

0

Apple niekoľko dní dozadu pripravilo pre svojich fanúšikov a používateľov neskoršie Vianoce, aj keď začal veľmi poskromne. Nový rok odštartoval po stránke noviniek veľmi zľahka, ale zase vo veľkom. Pri veľkej aktualizácii Apple Online Store totižto vylepšilo iPhone či iPad. Respektíve pozmenil ceny a pamäťové varianty. Okrem toho predstavilo aj nový iPad 9,7″, ktorý je vlastne lacnejšia náhrada za iPad Air 2 s rovnakým vnútrom. Hoci by sa mohlo zdať, že po stránke iPadov je tento rok vybavený, nie je to tak. Apple príde ešte s 2 novými modelmi!  

iPad Pro 10,5″ a iPad Pro 12,9″

Tiež si myslíš, že predstavenie nových produktov bolo síce pekné, ale niečo ti chýbalo? Vôbec sa ti nečudujeme, aj nám. Apple nemalo predstaviť len lacnejší iPad Air 2, aj keď s predstavením takéhoto modelu sa rátalo už dávnejšie. Apple malo predstaviť aj iPad Pro v dvoch nových verziách. Toto zariadenie ale neprišlo a popravde sme sa ani nečudovali. Hlavný dôvod je totižto ten, že takéto zariadenie by Apple nepredstavilo len tak na začiatku roka, výmenou v Apple Online Store za novší model. Takéto zariadenie by Apple predstavilo jedine na Keynote a samozrejme, presne takto sa aj stane!

iPad 10,5″ a iPad 12,9″ budú nové vlajkové lode a ponúknu širokú škálu najzaujímavejších noviniek, ktoré nás budú tešiť po celý rok. Ich predstavenie je vraj naplánované niekedy počas budúcich mesiacov a priniesť majú okrem zaujímavejších technických špecifikácií aj napríklad nový dizajn s bezrámovým displejom (ktorý bude nadväzovať na iPhone 8 či dokonca bližšie nešpecifikovanú technologickú novinku podobnú Apple Pencil. Žeby Apple Pencil 2?

Nové iPady prinesú samozrejme ako Wi-Fi, tak aj Wi-Fi + cellular verziu. O mobilné dáta sa teda nemusíme báť. Hoci presne nevieme, kedy sa týchto zariadení dočkáme, predpokladáme, že to bude v najbližších mesiacoch, nakoľko prototypy už pomerne dlhú dobu brázdia internetom. Ako nám zo svojich sledovaní uviedla spoločnosť Fiksu, už dnes sa na internete nachádzajú 4 bližšie nešpecifikované neznáme iPady. Ide o modely  označením iPad 7.1, 7.2, 7.3 a 7.4. Hoci ide až o 4 modely, hovoríme tu vždy o dvoch z každého kusu, pretože tu ide o rozdiel medzi verziou s dátami a bez nej. Už teraz sa na novinky veľmi tešíme!

iPad - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk