Samsung Galaxy S8 vs. iPhone 7 Plus – kto z koho!

0

Samsung len pred niekoľkými dňami predstavil svoju novú vlajkovú loď, model Galaxy S8, ktorým sa pokúsi rozvíriť trhy na poli mobilných zariadení a ponúknuť tak adekvátneho konkurenta pre iPhone 7 Plus, ktorý momentálne trhom s high-end zariadeniami jasne dominuje. Než sa ale tak stane, poďme sa spoločne pozrieť na krátky testík toho, ktoré z týchto dvoch zariadení je pri bežnom používaní rýchlejšie!

Galaxy S8 vs. 7 Plus

A je to tu, asi najväčší tohtoročný rozstrel pomaly, ale isto začína, nakoľko Samsung pred pár dňami predstavil svoju novú vlajkovú loď Galaxy S8 a ako sa ukazuje, je to fantastický kúsok zariadenia. Najnovšie sme ho mohli vidieť v porovnávacom teste, kde bol postavený proti súčasne najnovšiemu iPhonu 7 Plus. Galaxy S8 bolo na tom v mnohých prípadoch objektívne o čosi lepšie, aj keď boli aj také prípady, kedy v teste viedol iPhone. Rozdiely boli ale v oboch prípadoch veľmi minimálne. Pri konečnom súčte by sme skončili len na niekoľkých sekundách.

Tak či onak na podrobnejší rýchlostný test si ešte budeme musieť počkať. Zatiaľ tu máme len takýto, trošku jednoduchší, ktorý nám aj tak ukáže, čoho sú obe tieto zariadenia schopné. Nakoniec len dodám, že Galaxy S8 nie je konkurentom pre iPhone 7 Plus. To bol model Galaxy S7. Pre najnovší Samsung Apple predstaví konkurenta zhruba za 5 mesiacov na septembrovej Keynote. Potom bude tento test úplne objektívny aj keď popravde myslíme si, že obe zariadenia sú na tom viac než dobre!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk