Samsung ide proti Apple, požičia ti svoj smartfón na 30 dni za 1$!

0

Samsung pomaly ale isto stráca svoju dominanciu na trhu a vo veľkom sa pod to podpisuje okrem Čínskych výrobcov aj Americký gigant Apple, ktorý svoje iPhony doslova nestíha predávať. Práve preto musia v spoločnosti zakročiť. Pre Americký trh si vybavili úplne novú akciu, ktorá ti umožní vyskúšať si za jediný dolár Samsung smartfón na celý mesiac!

Samsung na 30 dní za 1$!

Juhokórejský gigant sa rozhodol na poli mobilných zariadení zaútočiť (konečne) originálnym spôsobom. Vymyslelo úplne novú reklamnú akciu, ktorá je súčasťou kampaňe Ultimate Test Drive. Práve táto nová akcia ti umožní vyskúšať si smartfón spoločnosti na 30 dní za jeden jediný dolár! Na výber budeš mať jeden z dvojice novo predstavených zariadení a to konkrétne Samsung Galaxy Note 5 a Samsung Galaxy S6 Edge+.

V dodávke balíčku, ktorý ti dorazí priamo domov nájdeš jeden smartfón spoločnosti Samsung, SIM kartu a sprievodcu, ktorý ťa oboznámi o všetkých prednostiach daného smartfónu. Ide o dokonalý spôsob ako ukázať svoj produkt používateľom, ktorý zaň po skúšobnej dobe pravdepodobne aj zaplatia. Uvidíme, ako sa teda bude Samsungu dariť.

 samsungtestdrive

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk