Samsung sa opäť snaží zosmiešniť Apple!

0

Spoločnosť Samsung je vo svete známa okrem svojich smartfónov aj tým, že veľmi často si do svojich reklamných kampaní, ktoré sú okopírované od tých od Apple, berie iPhone, aby ho zosmiešnila. Posledná takáto reklamná kampaň sa nazýva It’s not a phone, it’s a Galaxy, čo je vlastne obdoba reklamy od Apple, If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone. Samsung však nezostal len pri názve. Telefón zosmiešňuje kvôli Apple Pay!

Apple Pay a Samsung Pay

Juhokórejská spoločnosť sa rozhodla, že pôjde prakticky priamo proti Apple a tak predstavila ďalšiu reklamu, ktorá poukazuje na to, že so službou Samsung Pay, ktorá je len tak mimochodom kompletne okopírovanou službou Apple Pay môžeš platiť na viacerých miestach po celom svete. Na jednej strane je celkom smutné, že Samsung na seba upozorňuje takýtomto spôsobom, ale tiež je smutné, že má viacmenej pravdu. S Apple Pay ani u nás a ani v ďalekom zahraničí stále nezaplatíš. To však vôbec nevadí. Všetko je to iba otázka času!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk