Samsung útočí na iPhone a smeje sa mu, že nemá bezdrôtové nabíjanie!

4

Spoločnosti Apple a Samsung medzi sebou už naozaj dlho bojujú a to nie len prostredníctvom súdov ale aj prostredníctvom reklám. Apple Samsung viac menej nijako neosočuje ale v prípade Juhokórejského giganta je to naopak. Pri takmer každej reklame na novú vlajkový loď objavujeme aj niečo s Apple. Pri poslednej reklame si Samsung urobil srandu z Applu a jeho iPhonu a taktiež reklamného sloganu!

It’s Not a Phone, It’s a Galaxy

Presne tak znie názov novej reklamy od spoločnosti Samsung, ktorá sa doslova vysmieva spoločnosti Apple a konkrétne jej iPhonu preto, lebo toto zariadenie nemá v súčasnosti čoraz viac populárnu bezdrôtovú nabíjačku. Táto technológia je v prípade používateľov Samsungu veľmi obľúbená a tak tu je dôvod hovoriť o niečom, čo je lepšie. Neznamená to však, že okamžite treba zosmiešňovať Apple. Kam ten svet speje?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk

  • A komu chýba ? 🙂

  • Jaroslav Hlbocký

    Povedzme že by to potešilo. Ale skôr dám prednosť stabilite systému IOS ako bezdrôtovému nabíjaniu na Androide.

  • Tiež si myslím 🙂 Technológia nie je ešte na takej úrovni aby to bola nevyhnutnosť, podľa mňa 🙂

  • Milan Strapák

    Keby tak strašne Apple chce tak vysmeje Samsung že nemá svoj vlastný operačný systém
    ???