Scenár filmu Steva Jobsa bude dojímavý!

0
Steve Jobs - svetapple.sk

O filme Steva Jobsa, ktorý by sa mal začať natáčať už v najbližších dňoch, zatiaľ veľa nevieme. Zistili sme však jednu veľmi dôležitú informáciu, vďaka ktorej si môžme byť takmer istí, že film bude stáť za to. Totiž samotný autor biografie Steva Jobsa, Walter Isaacson sa po odčítaní scenáru rozplakal. Film má byť pritom inšpirovaný práve jeho knihou!

Výborný, no jednoduchý

Svet obletelo naozaj obrovské množstvo správ, týkajúcich sa práve tohto filmu. Všetky však poukazovali na problémy s natáčaním a nie na to, čo sa v ňom vyskytne. Dnes konečne vieme, že film bude naozaj jednoduchý a podľa slov autora biografie zakladateľa Jablkovej spoločnosti aj naozaj dojímavý. Totiž Walter Isaacson sa po dočítaní scenára netajil tým, že mu vybehli slzy. Navyše si zamiloval aj Jobsovú vetu „Niet pochýb, že je to moja dcéra“. Podľa ďalších informácií, ktoré sme zistili bude film Steva Jobsa naozaj jednoduchý, keďže Sony stačilo prenajať si dve väčšie konferenčné miestnosti, reštauráciu a garáž. O tom, kedy bude film natočený a dostane sa do kinosál zatiaľ veľa nevieme, no špekuluje sa, že to bude už koncom budúceho roka! Uvidíme teda, čo nám film ponúkne. Podľa zistených informácií sa však máme na čo tešiť!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk