Spojenie umenia a Apple Store, to je jednoducho Apple!

0
Nový Apple Store v Číne - svetapple.sk

Pokiaľ by sme sa pozreli na Steva Jobsa a jeho vplyv v Apple, určite by sme si všimli fakt, že kládol až príliš veľký dôraz na to, aby bol produkt dokonalým dizajnérskym dielom. Svoju spoločnosť dokonca považoval za umenie a dokázal vybudovať niečo, čo nikto iný nie. Pozrite si, ako Apple nádherne dokázalo spojiť nový obchod Apple Store spolu s klasickým umením!

Apple drží tradície

Aj keď od smrti veľkého vizionára a zakladateľa spoločnosti Apple Steva Jobsa ubehlo už takmer 3 a pol roka, nič to nemení na veci, že bol jedným z najväčších umelcov, ktorí sa pohybovali v technologickej brandži vôbec. Aj keď on nebol ten, kto všetky produkty kreslil a navrhoval, bol práve tým, ktorý kládol veľký dôraz na každý jeden detail a každý dizajnér Apple mal pri ňom neraz veľmi ťažkú úlohu naplniť jeho očakávania. Každopádne, Apple je spoločnosť, ktorá sa aj po troch rokoch od smrti Steva Jobsa dokáže postarať o nádherné produkty či obchody Apple Store a spojiť v nich naozajstné umenie. Veď posúďte sami!

obraz-svetapple.sk

obraz-svetapple.sk

Apple Store v Chongqing

Jedným z takých príkladov je aj jeden z Apple Storov v Číne. Tento sa konkrétne nachádza v meste Chongqing a už onedlho otvorí svoje brány aj pre verejnosť. Apple ho však ešte predtým zakrylo jedným veľkým obrazom. Pozrite si oficiálne video od Apple, na ktorom sa o danom obraze dozviete viac.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk