Steve Jobs Art 1

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Slávne osobnosti vždy lákali rôznych ľudí, ktorí sa snažili vyobraziť ich niekedy až neuveriteľným množstvom spôsobom. Zakladateľ a bývalý CEO spoločnosti Apple Steve Jobs nie je výnimkou, a tak vám v troch častiach predstavíme jeho portréty a typické gestá v podaní mnohých profesionálnych aj amatérskych umelcov.

Steve Jobs a jeho asi najslávnejšie foto

steve-jobs

Azda najznámejšia fotka Steva Jobsa

Určite všetci poznáte známu fotku Steva Jobsa, zamysleného s rukou na brade, fotku, ktorá mimoriadne vystihovala jeho génia. A práve táto fotka sa stala najčastejšou inšpiráciou pre najrozmanitejšie viac či menej umelecké vyjadrenie jeho obdivovateľov. V nasledujúcej galérii vám prinášame niekoľko z najznámejších ukážok:

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk