Steve Jobs The Man in the Maschine mal svoju premiéru!

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs bol určite jeden z najdôležitejších ľudí v počítačovom priemysle. Práve jeho vízie totiž dotiahli počítačový priemysel tam, kde je. Určite si teda zaslúži, aby o ňom bol natočený nejaký film. Jeden už existuje a v hlavnej roli hrá Ashton Kutcher, no a včera mal premiéru ďalší s názvom „Steve Jobs The Man in the Mashine!

Kritický film

Už dávnejšie sme vás informovali o tom, že sa pripravuje ďalší film o veľkom vizionárovi a vodcovi Stevovi Jobsovi. Tento snímok má na starosti Alex Gibney a je spolufinancovaný CNN. Len včera mal premiéru na SXSW a podľa zatiaľ dostupných informácií tento film nie je len o tom dobrom, čo Steve Jobs robil, ale ukazuje aj na jeho veľké chyby. V podstate je kritický voči osobe Steva Jobsa, čo sa síce mnohým nemusí na prvý pohľad zrovna páčiť ale pravdu povediac je potrebné aby sme vedeli aj tie temnejšie stránky jeho života.

Vo filme sa vraj vrátime napríklad ku kauze webu Gizmodo, ktorý sa v roku 2010 dostal k prototypu iPhonu 4. Ďalej tu bol stvárnený vzťah Steva Jobsa a Chrisann Brennan, s ktorou mal prvú dcéru Lisu, no nechcel ju prijať za svoju! Film popisuje aj zložitý vzťah Jobsa a Boba Belleville, ktorý bol technickým riaditeľom v oddelení Macintosh v rokoch 1982-1985. (uvidíte ho aj vo veľmi emotívnej ukážke).

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk