Steve Jobs Theatre odhalené!

0

Už sme si aj zvykli na množstvo videí, ktoré zachytávajú Apple kampus v podstate niekoľko krát mesačne. Sú to rôzni ľudia, ktorí si nakúpili drony a teraz lietajú nad budovou budúceho sídla spoločnosti Apple a nám ľuďom mapujú ako prebieha výstavba a ako celé sídlo vlastne vyzerá. Dnes jedno takéto video pribudlo tiež a môžeme na ňom sledovať niečo veľmi zaujímavé. Môžeme vidieť divadlo Steva Jobsa, ktoré je už odhalené a ukazuje o čosi viac zo svojho interiéru. 

Steve Jobs Theatre

Apple s novým sídlom stavia aj novú prezentačnú halu alebo skôr divadlo, v ktorom sa budú konať akcie, počas ktorých uvidíme nové iPhony, iPady, MacBooky či iné fantastické produkty. Podľa informácií by mala mať hala obrovskú kapacitu miest na sedenie a všetko sa bude skrývať ako je už pri Apple zvykom, pod zemou. Divadlo bude prezrádzať iba malá sklenená budova na povrchu, ktorá má strechu postavenú na sklenených nosníkoch. Vyzerá to úžasne. Dnes už táto strecha stojí v plnej kráse a Apple dokonca strhlo zo skiel aj nálepky, ktoré mali zakrývať to, čo sa deje vo vnútri budúceho divadla. Vďaka tomu teda teraz môžeme vidieť aspoň časť interiéru, respektíve vstupnú časť, ktorá vyzerá celkom zaujímavo.

Všetko je ladené decentne a minimalisticky. Presne tak, ako sme už pri Apple zvyknutí. Okrem iného si môžeme všimnúť aj to, že všetko ešte asi nebude hotové, nakoľko sa tu pohybujú pracovníci a vo vnútri nájdeme dokonca aj lešenie. Tak či onak, pôjde o zaujímavý projekt a my sa už teraz tešíme na to, ako nám ho Apple samostatne predstaví. Ďalšia zaujímavosť, ktorá ti určite nedala nevšimnúť sú tie stromy všade naokolo. Práve s ich výsadzbou začalo Apple len nedávno. Je to skutočný park a už dnes vyzerá veľmi ale veľmi zaujímavo. Preto sa už dnes veľmi tešíme na výsledný efekt. Tešíš sa aj ty?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk