Supermodelka Christie Turlington Burns o Apple Watch!

0
christy-turlington-apple-watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila svoje hodinky ešte v septembri minulého roka, kedy nám prakticky ukázala aj úplne nový segment inteligentných hodiniek. Prednedávnom sa konala ďalšia konferencia, kde sme sa okrem nového MacBooku s 12″ retina displejom dočkali aj ďalších informácií o daných hodinkách. Počas Keynote prišla aj supermodelka Christie Turlington Burns, ktorá sa pre redakciu Vogue ekluzívne vyjadrila k hodinkám!

Video

Supermodelka Christie Turlington Burns, ktorá je v brandži známa nejaký ten piatok sa vyjadrila pre redakciu Vogue na adresu hodiniek Apple Watch. Táto žena, ktorá sa v modelingu pohybuje prakticky už dlhšie ako to býva bežné, sa stala akousi tvárou pre Apple Watch, samotný CEO spoločnosti Apple, Tim Cook, si ju dokonca zavolal počas konferencie na pódium aby predstavil niektoré nové funkcie svetu.

Už z prvých záberov je jasné, že hodinky si Chrisite okamžite zamilovala. V minútovom videu hovorí o rôznych funkciách. Pokiaľ ste si mysleli, že Christie je len modelka, mýlite sa! Sama sa totiž zúčastňuje množstva humanitárnych akcií a prednedávnom ju časopis Forbes dokonca zaradil medzi 100 najvplyvnejších ľudí tejto planéty. Práve preto je jej slovo z pohľadu skúsenej modelky, ktorá sa jednoducho do módy vyzná ale aj z pohľadu rozumného človeka veľmi dôležité!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk