Tajné dizajnérske štúdio sa objavilo v relácii „60 minút“ od Charlieho Rosa!

0

Spoločnosť Apple je v súčasnosti jednou z najväčších na svete, no aj napriek tomu si v Apple nemôže nikto dovoliť, aby na svetlo sveta unikli nejaké skutočnosti, ako napríklad dizajn nového iPhonu, iPadu či iného produktu. Rovnako si dávajú v spoločnosti pozor aj na to, aby jednoducho štúdiá, v ktorých po celý rok dizajnéri a technici pracujú, nikto nevidel. Teda až doteraz. Charlie Rose do jedného nazrel spolu s kamerami!

Dizajnérske štúdio

Jony Ive je momentálne na pozícii šéfdizajnéra Apple a tak je jeho útočisko v spoločnosti predovšetkým v jeho obrovskom a vybavenom štúdiu, ktoré sa nachádza v sídle jablkovej spoločnosti v Cupertine. Kto by bol povedal, že sa niekedy niekomu podarí do tohto štúdia dostať, však? Podarilo sa Charlimu Rosovi, ktorému so sebou dokonca dovolili zobrať aj kamery a spolu s nimi nazrel do jedného z najväčších a najprepracovanejších štúdií na svete.

Celé štúdio bolo možné vidieť len včera v televízii CBS, v Charlieho relácií „60 minút“. Žiaľ momentálne nevieme nájsť žiaden online archív, v ktorom by bolo možné reláciu vidieť. Akonáhle sa ale na internete objaví, určite ťa o tom informujeme a pridáme aj zdroj, aby si aj ty videl priestory, v ktorých spoločnosť Apple tvorí najúspešnejšie produkty na celom, celučíčkom svete!

Apple dizajnové štúdio - svetapple.sk

Apple dizajnové štúdio – svetapple.sk

Apple dizajnové štúdio - svetapple.sk

Apple dizajnové štúdio – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk