Takto Apple predáva iPhony, iPady a Macy v reálnom čase!

0
Apple iOS- svetapple.sk

Apple dosiahlo za posledný štvrťrok 2014 doslova neuveriteľné predaje a samozrejme aj zisky, pod čo sa určite podpísali najmä nové iPhony. Práve to bol dôvod na to, aby vznikla nová, veľmi jednouchá webová aplikácia, ktorá vám ukáže ako Apple predáva a zároveň zarába v reálnom čase!

Takto zarába Apple v reálnom čase!

74,5 milióna predaných kusov nových iPhonv, 21,4 milióna predaných nových iPadov, no a samozrejme 5,52 milióna predaných nových počítačov Mac! To je výsledok Jablkovej spoločnosti za posledné tri mesiace minulého roka, kedy v Cupertine dokázali nemožné. Práve to bol skvelý námet na veľmi jednoduchú webovú aplikáciu, ktorá vychádza z práve spomínaných predajov nových Apple zariadení a ukazuje, ako Apple predáva iPhony, iPady či Macy v reálnom čase. Na stránke sa môžete dozvedieť aj to, koľko spoločnosť zarobila a aké dosiahla tržby tú chvíľku, ktorú ste na stránke strávili.

Samozrejme všetko vychádza z predajov z posledného štvrťroku 2014, ktoré boli určite silnejšie ako dnes. Každopádne je veľmi zaujímavé sledovať to aj v tomto období. Veď Apple určite nevykazuje predaje, za ktoré by sa malo hanbiť!

Na predaje Apple v reálnom čase prejdete kliknutím na tento odkaz!

Apple iPhone 6 - svetapple.sk

Apple iPhone 6 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk