Takto možno budú vyzerať Apple Watch 2, konečne poriadne inteligentné hodinky!

0

Hodinky Apple Watch sa objavili ešte v roku 2014, teda minulý rok, no ich oficiálny predaj začal až apríli 2015. Práve preto sme sa počas tohto roka nedočkali druhej generácie, ktorá prinesie presne to, čo určite chýba generácií prvej. Nájdeme tu teda FaceTime kameru, lepší výkon, pravdepodobne aj výdrž batérie a samozrejme vylepšený dizajn. Jeden z prvých konceptov je už tu, pozri sa na to, ako vyzerá!

Apple Watch 2 koncept

Hodinky Apple Watch prídu pravdepodobne už na budúci rok. Prvú generáciu som osobne nekupoval najmä preto, lebo viem, že ponúka len zlomok toho, čo ponúkne generácia druhá, ktorá by mala byť skutočne prevratná. Rovnako tak to bolo napríklad pri iPade, či iPode Touch. Apple Watch prinesú zaručene zlepšenie v oblasti výkonu, no tešiť by sme sa mohli teoreticky aj z väčšej uhlopriečky displeja, nových vyhotovení, lepšej výdrže batérie, čí v neposlednej rade aj FaceTime kamery, ktorú považujeme viacmenej za samozrejmosť. Pozri si najnovší koncept, ktorý vyobrazuje presne také Apple Watch, aké si chceš v budúcnosti zakúpiť!

Apple Watch 2 concept 5

Apple Watch 2 concept 1

Apple Watch 2 concept 2

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk