Takto pokračujú práce na Apple Campuse 2!

0

Ako už určite viete, Jablková spoločnosť v týchto dňoch stavia svoj druhý Campus, ktorý vďaka svojim neobvyklým tvarom pripomína vesmírnu loď (podľa ktorej sa aj nazýva: Spaceship), čím si vyslúžil neobvyklú pozornosť. Totiž ide o jednu z jednoznačne najzaujímavejších stavieb, aké na našej planéte v posledných rokoch vznikajú. Dnes, kedy máme možnosť využívať drony sa môže pozerať na jej postupný progress. 

Dokonalo zdokumentovaný priebeh stavby

Tak ako predošlé, aj to posledné video vzniklo za pomoci drona. Táto technológia nám teda zabezpečuje to, že môžme omnoho detailnejšie sledovať postup všetkých prác na Apple Campuse 2 ako kedykoľvek predtým. Pokiaľ sa pozrieme na video, môžme vidieť, že od posledného videa spravili robotníci naozaj veľa a Spaceship začína dostávať svoj tvar. Práve preto sa pohodlne usadte a vychutnajte si zábery z prác na čoskoro novom sídle Jablkovej spoločnosti!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk