Takto to vyzerá v obchodoch Apple Store!

0
Apple Watch a Apple Store - svetapple.sk

Predpredaje Apple Watch sa už začali a práve tento fakt zaznamenali aj obchody Apple Store, na ktorých sa podpísala nejedna výrazná zmena. Okrem nových stolov a výstavných pultov sa tu nájdu aj ďalšie novinky ako sú napríklad okrúhle, svietiace, no hlavnej jednoduché kruhy, nachádzajúce sa za výkladom obchodu.

Novinky v Apple Store!

V Apple Storoch bolo potrebné upoukázať na fakt, že Apple Watch sú už dostupné priamo v obchode. Práve preto sa Apple rozhodlo urobiť niekoľko výrazných zmien, ktoré si určite všimol každý jeden návštevník týchto obchodov. Medzi hlavné novinky patria napríklad špeciálne stoly, v ktorých sú vystavované nové hodinky. To však ani zďaleka nie je všetko a za zmienku stoja určite aj nové plagáty, ktoré sú rozvešané po všetkých obchodoch aby okamžite upozornili návštevníkov na nový produkt.

Špecialitkou na záver sú úplne nové špeciálne výklady, inšpirované používateľským rozhraním samotných hodiniek. Apple ukázalo, ako sa dá pomocou jednoduchých kruhov a výrazného farebného podsvietenia upozorniť na dané používateľské rozhranie. V niektorých kruhoch sa dokonca nachádzajú aj samotné Apple Watch, čo v zákazníkovi okamžite evokuje o čo vlastne ide. Apple jednoducho úplne zmenilo Apple Store kvôli jednému jedinému produktu a taktiež sa tu objavili aj personálne zmeny. Zdá sa teda, že spoločnosť si dáva na predajoch naozaj záležať a chce aby bolo všetko špičkové a dokonalé!

Apple Watch a Apple Store - svetapple.sk

Apple Watch a Apple Store – svetapple.sk

Apple Store a Apple Watch - svetapple.sk

Apple Store a Apple Watch – svetapple.sk

Apple Store a Apple Watch - svetapple.sk

Apple Store a Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk